Prodhuesi i shkumës EVA
+8618566588838 [email protected]

Futje me shkumë EVA

» Futjet me shkumë » Futje me shkumë EVA

Custom metal tin box packaging with foam insert

KATEGORIA DHE Etiketat:
Futje me shkumë EVA, Futjet me shkumë
hetim
  • Specifikimet
Tin box foam insert
Packaging foam insert perform important roles for inner protective packaging.
eva foam material owns closed cell structure and have good feature of waterproof and shock absorption
We can make eva foam tin box insert either by die cutting or engraving according to your reqiremetns,you are welcome to inquire.
o order

Formulari i Kërkimit ( ne do t'ju kthejmë sa më shpejt të jetë e mundur )

Emri:
*
Email:
*
Mesazh:

Verifikimi:
5 + 7 = ?

Ndoshta edhe ju pëlqen