Prodhuesi i shkumës EVA
+8618566588838 [email protected]

Shkumë CNC 3D

» Futjet me shkumë » Shkumë CNC 3D

Custom eva foam packaging cnc foam insert for case box

KATEGORIA DHE Etiketat:
Shkumë CNC 3D, Futjet me shkumë, Lajme
hetim
  • Specifikimet
Hardness
Shore C 25degree,38shkallë,50shkallë,60shkallë
Dimension
Customized
Ngjyrë
Yellow,green,blue,pink,white,black,orange,panton color
Logo
laser ,screen printing
Sample Charge
Free charge on existed samples
Sample Lead Time
2 working days without logo printed,5 working days with logo printed.

Formulari i Kërkimit ( ne do t'ju kthejmë sa më shpejt të jetë e mundur )

Emri:
*
Email:
*
Mesazh:

Verifikimi:
3 + 3 = ?

Ndoshta edhe ju pëlqen