Производител на пена EVA
+8618566588838 [email protected]

Пасови за вежбање со пена

» Пасови за вежбање со пена

нелизгачка игра теретана мали деца дрвена азбука под сложувалка гумена ева мат за вежбање

КАТЕГОРИЈА И ТАГОВИ:
Пасови за вежбање со пена ,
Place of Origin:China
Материјал:EVA
Product name:eva exercise mat
Боја:yellow/black,
Апликација:Taekwondo Training
Дебелина:1-4cm
Големина:100*100cm,60*60cm,30*30cm
Карактеристика:Eco-friendly
MOQ:50pcs
Пакување:Shrink Wrap
Usage:Taekwondo Sport Equipment
истрага
  • Спецификации
product Name
High Density Eva Foam Puzzle Mat Exercise Mat
Големина
30x30cm, 60x60cm, 100cmx100cm
Дебелина
1cm. 1.2cm,1.5cm.2cm,3cm,4cm or customized
Colors
Red/blue, red/black, green/yellow, yellow/black or custom printing
Package
Carton or Woven Bag

Fast delivery non-slip play gym toddlers wooden alphabet floor puzzle rubber eva exercise mat Fast delivery non-slip play gym toddlers wooden alphabet floor puzzle rubber eva exercise mat

Fast delivery non-slip play gym toddlers wooden alphabet floor puzzle rubber eva exercise mat Fast delivery non-slip play gym toddlers wooden alphabet floor puzzle rubber eva exercise mat Fast delivery non-slip play gym toddlers wooden alphabet floor puzzle rubber eva exercise mat

Fast delivery non-slip play gym toddlers wooden alphabet floor puzzle rubber eva exercise mat Fast delivery non-slip play gym toddlers wooden alphabet floor puzzle rubber eva exercise mat Fast delivery non-slip play gym toddlers wooden alphabet floor puzzle rubber eva exercise mat Fast delivery non-slip play gym toddlers wooden alphabet floor puzzle rubber eva exercise mat Fast delivery non-slip play gym toddlers wooden alphabet floor puzzle rubber eva exercise mat Fast delivery non-slip play gym toddlers wooden alphabet floor puzzle rubber eva exercise mat Fast delivery non-slip play gym toddlers wooden alphabet floor puzzle rubber eva exercise mat

 

Формулар за барање ( ќе ве вратиме што е можно поскоро )

Име:
*
Е-пошта:
*
Порака:

Верификација:
3 + 9 = ?

Можеби и вие сакате