Производител на пена EVA
+8618566588838 [email protected]

Пасови за вежбање со пена

» Пасови за вежбање со пена

Ева пена која не се лизга со висока густина која може да се пере

КАТЕГОРИЈА И ТАГОВИ:
Пасови за вежбање со пена , , ,
истрага
  • Спецификации
Product safety Non Slip Eva Sport Mat
Карактеристика non-slip floor mat
Usage Taekwondo sport equipment
Дебелина 1-4cm
color pink,brown,црвено,blue,purple,customized
MOQ 50 PCS
OEM Yes,custom branded
Shipping way send by air,by sea,by express (DHL,UPS,FEDEX)

 

Ева пена која не се лизга со висока густина која може да се пере Ева пена која не се лизга со висока густина која може да се пере

 

Ева пена која не се лизга со висока густина која може да се пере

Ева пена која не се лизга со висока густина која може да се пере

 

Ева пена која не се лизга со висока густина која може да се пере Ева пена која не се лизга со висока густина која може да се пере

Пакување: Woven Bag, Caron, as you specify

Delivery time:

1) Sample can be arranged immediately if we have them in stock.

2) Within 25-30 days upon receipt of money for the normal order quantity

Shipping: By air, sea, courier or other specified method

Ева пена која не се лизга со висока густина која може да се пере

Формулар за барање ( ќе ве вратиме што е можно поскоро )

Име:
*
Е-пошта:
*
Порака:

Верификација:
4 + 4 = ?

Можеби и вие сакате