Prodhuesi i shkumës EVA
+8618566588838 [email protected]

Lodrat EVA

» Lodrat EVA

Rainbow mace topa lodër Soft EVA shkumë interaktive Kotele për shtëpi Qentë Këlyshët e preferuar Chase Quiet Luaj topa me shkumë lodër

KATEGORIA DHE Etiketat:
Lodrat EVA , ,
hetim
  • Specifikimet

Coloured Foam Cat Toys Balls Soft EVA Foam Rainbow Balls Interactive Cats Small Dogs Toys

Materiali – ball is made of soft lightweight EVA Foam
Madhësia: 35mm,42mm or other custom size.
Suitable for cat,dog play,kids toys,golf ball,Cats can pick them up in their mouth and carry them to wherever he/she wants to play. Great for fetching, training, chewing and teething

  • Made of high-quality EVA material.
  • Lightweight and soft foam ball, so it will not break anything.
  • Features:Soft, light-weight and flexible golf balls, ideal indoor practice sports training balls for the golf ball lovers.
  • Use range: Suitable for indoor exercise and children practice as well

 

 

Formulari i Kërkimit ( ne do t'ju kthejmë sa më shpejt të jetë e mundur )

Emri:
*
Email:
*
Mesazh:

Verifikimi:
3 + 4 = ?

Ndoshta edhe ju pëlqen