Производител на пена EVA
+8618566588838 [email protected]

Custom eva foam packaging cnc foam insert for case box

КАТЕГОРИЈА И ТАГОВИ:
CNC 3D пена, Влошки од пена, Вести
истрага
  • Спецификации
Цврстина
Shore C 25degree,38degree,50degree,60degree
Dimension
Customized
Боја
Yellow,зелена,blue,pink,бело,црна,orange,panton color
Logo
laser ,screen printing
Sample Charge
Free charge on existed samples
Sample Lead Time
2 working days without logo printed,5 working days with logo printed.

Формулар за барање ( ќе ве вратиме што е можно поскоро )

Име:
*
Е-пошта:
*
Порака:

Верификација:
0 + 9 = ?

Можеби и вие сакате